Wynajem fotobudki na wesele i impreze

Wynajem na wesele i imprezę

Wynajęcie budki fotograficznej na imprezę jest jedną z najlepszych decyzji organizatorów w sprawie urozmaicenia zabawy gościom. Przede wszystkim polecamy ją na wesele.

Dlaczego? Przemawia za tym wiele faktów, jednak najważniejszym z nich jest to, że fotobudka potrafi rozweselić nawet najbardziej poważne towarzystwo. Ciekawe jest to, że korzystają z niej nie tylko młodzi, ale i starsi ludzie, którzy w tym momencie zapominają o narzuconych konwenansach, swoim wieku czy innych barierach.

Fotobudka jest zatem świetnym rozwiązaniem żeby umilić czas osobą, które z różnych przyczyn nie tańczą bądź nie bawią się z innymi gośćmi na weselu. Jest to świetna alternatywa zabawy dla osób biernych. Ponadto dzięki różnym gadżetom proponujemy wykonanie oryginalnych zdjęć, które całkowicie będą różnić się od tych, które wykona fotograf.

Fotobudka gwarantuje papierową wersję wspomnień, która nie zostanie zapomniana. Goście mogą od razu odebrać gotowe, wydrukowane zdjęcia i zachować je na pamiątkę. Ilość zdjęć do wykonania jest nieograniczona. Można robić zdjęcia grupowe lub indywidualne.

Fotobudka gwarantuje papierową wersję wspomnień, która nie zostanie zapomniana. Goście mogą od razu odebrać gotowe, wydrukowane zdjęcia i zachować je na pamiątkę. Ilość zdjęć do wykonania jest nieograniczona. Można robić zdjęcia grupowe lub indywidualne.

Fotobudki mimo tego, że istnieją długo na polskim rynku, nie tracą na popularności. Wynika to z faktu ich uniwersalności co do wykorzystania. Pary młode chętnie wynajmują fotobudkę,a nawet często zastępują ją standardowym fotografem. Fakt ich popularności można poprzeć tym, że coraz większym zainteresowaniem cieszę się również w małych miejscowościach i na wsiach. Ich wynajem nie jest trudny, gdyż w dzisiejszych czasach prawie każdy z nas ma dostęp do internetu i może swobodnie odszukać poprzez wyszukiwarkę interesującej nas oferty.

Czas wynajmu naszej fotobudki na wesele jest elastyczny. Niektórzy klienci wynajmują ją jako atrakcję wieczoru trwającą jakiś czas, inni zaś jako stałą, która gości przez cały czas trwania wesela. Członkowie obsługi gwarantują dojazd na miejsce, rozładunek, usytuowanie budki do zdjęć, pomoc w obsłudze urządzenia oraz złożenie jej na koniec wesela. Ponadto gwarantujemy udostępnienie ciekawych gadżetów, które na życzenie pary młodej są udostępniane gościom weselnym.

Ceny wynajmu fotobudek

Ceny wynajmu fotobudki nie są wygórowane, gdyż chcemy dotrzeć do jak największej liczby klientów. Nasza oferta jest jedną z dogodniejszych na rynku. Ponadto wypożyczamy budkę na inne imprezy okolicznościowe.

Dużą popularnością fotobudka cieszy się na organizowanych balach, urodzinach, andrzejkach, imprezach halloweenowych, imieninach, studniówkach, wieczorach panieńskich i kawalerskich, imprezach domowych, festynach, piknikach, koncertach, imprezach plenerowych czy poważniejszych eventach takich jak duże spotkania biznesowe, sympozja czy konferencje.

Wskazuje to na fakt jej uniwersalności. Ceny nie zmieniają się jeśli chodzi o rodzaj imprezy czy liczbę gości. Ważne jest, aby na sali, na której odbyć się ma impreza było miejsce na jej usytuowanie.

Jak wynająć?

Wynajem naszej fotobudki jest prosty. Wystarczy skontaktować się z nami i osobiście, telefonicznie lub meilowo uzgodnić kilka bardzo ważnych kwestii. Pierwszą z nich jest termin wynajęcia naszej budki fotograficznej. Po podaniu terminu należy uzgodnić miejsce oraz czas wynajęcią fotobudki. Gwarantujemy wynajem fotobudki od minimalnego czasu jednej godziny do kilku lub kilkunastu godzin wedle życzenia klienta.

Niewygórowane ceny sprawiają, że nasza fotobudka jest dostępna dla każdego typu klienta. Po uzgodnieniu formalności w dzień imprezy dowozimy fotobudkę na miejsce i oferujemy pomoc w wytłumaczeniu zasady jej działania, a także w wykorzystaniu dostępnych w niej opcji. Warto zaznaczyć, że fotobudki nie są urządzeniami trudnymi w obsłudze co również wpływa na ich uniwersalność.

Budki fotograficzne posiadają jedynie ekran, podobny do ekranu tableta czy telefonu komórkowego, zatem ich obsługa nie jest niczym skomplikowanym. Wielkość liter jest duża, zatem bez problemu może posłużyć się nią nawet starsza osoba.

Dojazd

Elastyczność naszych działań polega na tym, że dojeżdżamy zarówno do większych miast jak i mniejszych i wsi. Nasza fotobudka sprawdza się w każdych warunkach, ma sprawny i nowoczesny system druku. Działamy na najwyższych jakościach wykonywania zdjęć, co gwarantuje zadowolenie z efektów.

Personalizacja wydruków oraz albumu

Istnieje dopasowanie zdjęć co do preferencji klientów m.in. można również wybrać tło zdjęcia przez co staje się ono niepowtarzalne. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia fotoalbumu, który również obok zdjęć papierowych stanowi wspaniałą pamiątkę dla gości i nowożeńców.

Dbamy ponadto w dużym stopniu o bezpieczeństwo naszych klientów. Nasza fotobudka jest często serwisowana i sprawdzana, a wszelkie zaistniałe wady mechaniczne oraz systemowe są na bieżąco naprawiane. Nie ma zatem możliwości stworzenia niebezpiecznej sytuacji, niewykonania danego zdjęcia lub niezadowolenia z wyglądu fotobudki, o który niebywale dbamy.

Zdjęcia w chmurze

Ponadto wszystkie zdjęcia, które otrzymają państwo w formie papierowej są automatycznie zapisywane na dysku, co gwarantuje ich późniejsze oglądanie on-line i bezproblemowe udostępnienie na portalach społecznościowych co ważne jest szczególnie dla osób młodych. Para młoda bądź organizatorzy imprezy mogą otrzymać również zdjęcia na płycie CD. Umożliwia to pokazanie pamiątki osobom, które nie skorzystały z fotobudki, nie posiadają kont na portalach społecznościowych lub gdy preferują taką formę posiadania zdjęć.

Skorzystanie z budki fotograficznej na wynajem daje zatem dużo możliwości i dla starszych i dla młodszych. Polecamy korzystanie z naszej oferty i gwarantujemy niezapomnianą zabawę w gronie najbliższych oraz urozmaicanie każdego rodzaju imprezy okolicznościowej i przede wszystkim wesela, gdzie fotobudki przeżywają swoją świetność.